you're reading...
Codzienność, Kultura

Dzień Kobiet

Dobrze jest pracować z mężczyznami, szczególnie w Dniu Kobiet. Jeszcze lepiej, gdy jest się mniejszością w proporcjach 4:20. Kiedyś już wspominałam, że w naszym dziale jesteśmy tylko cztery, a ich jest dwudziestu. Nie możemy jednak narzekać na naszych kolegów, a na pewno nie można im zarzucić, że nie pamiętają o naszym święcie.

Kwiat

Najpierw był drobny upominek od firmy w postaci czerwonego goździka z bilecikiem, życzeniami i fotą z oślepiającym fleszem oczywiście, która trafi na nasz wewnętrzny portal.

Myślałyśmy, że to koniec atrakcji. A tu po południu uroczyście i niespodziewanie został wniesiony owocowy tort! Chłopcy z działu w sekrecie zrobili zrzutę i zafundowali nam przepyszny tort. Było wspólne kobiece dmuchanie świeczek, były życzenia i zdjęcia. Oczywiście to oni pokroili ciasto, rozdali, a później jeszcze posprzątali. My zaś siedziałyśmy jak królowe i odbierałyśmy honory. I jak tu ich nie lubić???

 TortPanie

A na koniec życzę wszystkim Paniom szczęścia, spełnienia, wytrwałości i abyście nigdy nie były w żaden sposób dyskryminowane, ani abyście nie czuły się gorszymi tylko dlatego, że jesteście kobietami. Moc jest z NAMI, Drogie Panie!!!

Reklamy

Dyskusja

One thought on “Dzień Kobiet

  1. tylko pozazdrościć 😀

    Posted by Gosia H. | 13/03/2013, 11:47

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Archiwum

Reklamy
%d blogerów lubi to: